You are not logged in.

1

Saturday, September 26th 2009, 2:31pm

Forza Romania is recruiting

suntem o guilda de romani si facem recrutari, orice roman e bine primit. lasa-ti numele aici sau cauta-ma in joc - lessrain

2

Saturday, October 3rd 2009, 9:13am

salut
Dragonmagus
:D elf warden + druid cred pt diamonds din concursul ala sau nuj pana mea
sunt nou aici,dar am o vasta experientza in multe mmorpguri,am jucat aproape toate mmorpgurile :D mai am 20-30 inclusiv cele in betatesting si cele planuite pt viitor si leam jucat p toate...inca mai caut mmorpgul perfect..asta are potential :D
de asemenea in afar de mmorpgs am si 6 ani de Cstrike si Jedi Outcast,1-2 de jedi academy si alien vs predator 2,quake 3 5ani :L si etc multe de care prob multi n-au auzit
:D so..i'm in?

Strength & Honor

3

Wednesday, October 7th 2009, 9:59am

sal

salut,

chiar ma bucur sa aud ca cineva a indraznit sa faca o guilda romaneasca ,deoarece sunt destul de multi romani pe acest server...putini de high lvl cei drept :cool: am inceput in infimafaex ,am fost in burninglegion acum sunt din nou in infimafaex unde rar prind 2 online deci nu am sanse la instante cu guilda,
sunt mage/warrior lvl54/50 ma gasesti in joc cu numele de Flaviu.Cunosc multi romani in joc raspanditi prin multe guilde...ar fi frumos sa ne adunam toti aici :guitar:

sal si la multe diamante :lol:

4

Sunday, October 11th 2009, 12:13pm

sal. eu am facut guilda asta, chiar dak am lvl 38 acu, am experienta (lvl 50/50 pe Maca) ... inca nu am reusit sa te prind online... si da, ai dreptate, ar fi frumos sa ne strangem toti romanii aici, pana acum am reusit sa adun vreo 30 membri ceea ce e bine avand in vedere k am facut G acu o saptamana

ai zis k cunosti multi romani pe server... invita-i :) la lvl tau nu cred k or sa te refuze :) sper sa ne auzim in joc sa vb

5

Sunday, November 1st 2009, 2:13am

guilda asta mai exista sau nu mai jucati? daca mai jucati vreau si eu invite in guild. name: Razfugh ;) sper sa ne vedem in joc

6

Wednesday, November 4th 2009, 6:07pm

Sunteti destul de multi , dar din pacate putini nivel mare ( nu puteti sa faceti un pt. pentru o instanta de nivel max , ex HOTO ) .

Faceti rost de un tank mai calumea ( 20 k hp si 15-20k pdef ) si eu (heavenscout) si Balzaque o sa venim .

7

Tuesday, November 10th 2009, 6:52am

eheh momentan numai eu pot duce HOTO...mai trebuie putin sa creasca membrii...uite suntem la lvl6 guild curand o sa avem castelul...pt. cei care doresc sa vina la noi contactati-ma pe joc =player name = Flaviu

8

Sunday, December 13th 2009, 4:28pm

salut am si eu o problema,pt joc trebuie 128mb ram?fiindca eu am 512 si imi merge najpa va rog ajutatima

9

Thursday, December 17th 2009, 9:00am

poate e de la placa video sau procesor :D

10

Monday, December 28th 2009, 3:06pm

salot :D... am lvl 19 ca mage si 13 ca warden
vreau sa intru untr'o guilda... va rog luatzima si pe mine [-o<
am nevoie de ajutor :D ma gasitzi pe...Hipolita

Nomius

Beginner

• Send private message

11

Wednesday, December 30th 2009, 5:50pm

salut,is mage/rouge 19/18.in sfarsit cred ca am gasit un guild in care pot sa vorbesc liber :yay:numele caracterului e Nomius... puteai sa dai un nume mai....normal?

Nomius

Beginner

• Send private message

12

Friday, January 1st 2010, 2:48pm

um.....2 zile si nu am putut intra in guild...........

Rathesungod

Intermediate

Occupation: Metrology Engineer - Pyrometry

• Send private message

13

Sunday, April 23rd 2017, 11:56am

Guilda a revenit pe server AURORA , are lvl 8 momentan, suntem doar 5 caractere , dar suntem mai multi pe canalul privat /ro , romani din diferite guilde asa poti cere informatii.
[img][/img]

14

Tuesday, August 15th 2017, 6:12pm

Salut,
Sunt nou pe joc, daca vreti sa ma bagati si pe mine ma gasiti cu numele Alexro/ Mag sau pe Ezio/ warrior